Příslušenství pro optimální využití a udržení každého telefonu v perfektním stavu.

Pouzdra

Ujistěte se, že váš telefon zůstane krásný s pouzdrem, které vám vyhovuje. Malá investice, velký zisk!

Zobrazit všechny typy

Nabíječky

Vždy plná baterie díky široké nabídce nabíječek.

Zobrazit vše

Sluchátka do uší

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu s dokonalými basy nebo vyřizujte velmi čisté telefonní hovory.

Zobrazit vše

Hledáte pouzdra nebo jiné příslušenství pro vaše zařízení? Vyberte si svou značku!

Veškeré příslušenství:

Chraňte svůj telefon nebo tablet a udržujte ho v pořádku!

Pouzdra na telefony ujistěte se, že váš telefon zůstane nedotčený a bez škrábanců: stejný jako byl při nákupu! S pouzdrem můžete svůj telefon chránit, ale také jej více personalizovat. Pouzdra na telefony máme s různými barvami a potisky, takže si vybere každý! Pokud chcete maximální ochranu, použijte také ochranu obrazovky.

Lenka – specialistka na zařízení: „Vždy tuto kombinaci doporučuji svým přátelům a rodině. Získáte maximální ochranu za relativně málo peněz. Moje rada: chraňte svůj telefon od prvního dne, protože malé chyby mohou mít velké následky a vždy se objevují nečekaně“.

Široká nabídka příslušenství a gadgetů

V Gomibo.cz máme širokou nabídku příslušenství pro váš telefon a tablet a mnoho dalších gadgetů. Co třeba chytré hodinky? S tímto gadgetem zůstanete vždy v kontaktu se svým telefonem, aniž byste jej museli nosit. To je velmi užitečné například při posilování. Pecky jsou v tomto případě také zásadní. Díky nim můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli. Posloucháte hudbu raději s ostatními? Pak se podívejte na naše Bluetooth reproduktory. Máme je v každé cenové relaci, takže si perfektní reproduktor vyberete i vy.