O společnosti Gomibo

Pokud hledáte mobilní telefon, tablet nebo příslušenství, na Gomibo jste správně! Mezi více než 600 mobilními telefony najdete známé značky jako Apple a Samsung, ale i méně známé výrobce jako Realme, Cat, Fairphone a kvalitní čínské telefony od Xiaomi a OnePlus. Kromě toho nabízíme také širokou škálu reproduktorů, sluchátek a dalšího příslušenství.

Gomibo je součástí nizozemského telekomunikačního internetového prodejce Belsimpel. S téměř 50% podílem na online trhu je Belsimpel již velkým hráčem na nizozemském trhu.

Klíčem k tomuto úspěchu je jedinečná možnost porovnání kompletního sortimentu na základě vlastních potřeb na pouhých několik kliknutí, rychlé doručení a dobré podmínky vrácení. U Gomibo chceme tento přístup, se kterým jsme se stali lídrem na trhu v Nizozemsku, nabídnout zákazníkům v celé Evropě!

Dodáváme z vlastních zásob, takže objednávka dorazí během chvilky až k vám domů.


Za čím si stojíme

Všechny telefony na jednom místě

Nabízíme nejširší sortiment telefonů od známých značek jako Apple a Samsung až po méně známé značky jako Realme, Xiaomi a Gigaset.

Rychlé dodání

Dodáváme z vlastních zásob. Díky tomu dokážeme doručit objednávky po celé Evropě během 1–2 pracovních dnů. Objednávku můžete zdarma vrátit až do 31 dnů od jejího obdržení.

Objednávejte bez starostí

Objednávka je dokončena za několik kliknutí.

Jsme připraveni překonávat překážky každý den

Náš zákaznický servis je otevřen každý den od 08:00 do 23:00.


Jeroen & Jeroen

Jeroen & Jeroen jsou zakladateli Belsimpel a Gomibo. Jako mladí studenti v Groningenu v Nizozemsku otevřeli svůj první internetový obchod v roce 2006. Nyní spolu s více než 500 kolegy každý den bojují o nejlepší nabídku telefonů, tabletů a příslušenství. Naše poslání? Pomoci každému najít to, co mu nejlépe vyhovuje: ať už víte, co hledáte, nebo potřebujete trochu pomoci a poradit.


Historie

2023

V červenci 2023 Gomibo získává oficiální certifikát s názvem Great Place To Work. Dotazník vyplněný všemi zaměstnanci prokázal, že společnost Gomibo získala skóre 78 % v oblasti důvěry, hrdosti a zábavy, známý také jako tzv. Ukazatel důvěryhodnosti. Toto skóre bylo oceněno certifikátem GPTW.
GPTW certificaat

2022

Kromě toho, že se společnost Belsimpel prosazuje na evropském trhu, se také vnitřně internacionalizuje. Nyní máme 750 kolegů a kolegyň s více než 20 různými národnostmi.

Nyní také spolupracujeme s několika operátory v Německu, takže naši němečtí zákazníci mohou využívat naši Smlouvu Bez Starostí. V Německu nabízíme smlouvy kombinované s telefonem (mobilní tarify) i předplacené karty.

2021

Belsimpel expanduje dále do Evropy pod názvem Gomibo. Zákazníci z celkem patnácti zemí si nyní mohou objednávat na vlastní doméně.

2020

V listopadu 2020 Belsimpel oficiálně expanduje do zahraničí s novým názvem: Gomibo. Expanze začíná v Německu, na Gomibo.de. V následujících měsících budou spuštěny weby Gomibo v dalších evropských zemích.

2019

Od srpna si zákazníci mohou vytvořit účet na našem webu. Najdou tak všechny své objednávky a informace o produktech na jednom místě! Chcete si také vytvořit účet? Vytvořte si účet Gomibo.

Již jsme posílali balíčky z Nizozemska do Belgie a Německa, ale od podzimu 2019 se k nám přidalo mnohem více zemí! Nyní zasíláme mimo jiné také do Polska, Itálie, Finska a Spojeného království. Úplný přehled najdete na stránce Doprava!

2018

V roce 2018 Belsimpel spouští software strojového učení, který automaticky rozpozná a ověří doklady totožnosti: Verifai.

Ve stejném roce Belsimpel oficiálně uzavírá partnerství se značkami smartphonů OnePlus a Xiaomi. Díky tomu je Belsimpel úplně první, kdo přinesl čínské telefony Xiaomi do Nizozemska!

V prosinci jsou zveřejněny roční údaje za rok 2018: s obratem těsně nad 300 milionů EUR Belsimpel vzrostl o nejméně 50 % ve srovnání s rokem 2017.

2017

V květnu Belsimpel přebírá části zkrachovalého Typhone.

V červnu zaznamenává Belsmpel další nizozemské prvenství: k dispozici jsou zařízení OnePlus.

2016

Belsimpel vyhrává Thuiswinkel Awards Publieksprijs XL v kategorii Electronics and Telecom.

2015

V listopadu Belsimpel vyhrává FD Gouden Gazelle Noord-Nederland 2015.

2014 Tento rok je pro Belsimpel rokem cen. Vyhráváme Deloitte Technology Fast500 EMEA 2014 a FD Gouden Gazelle Noord-Nederland 2014. Čtvrté místo v Deloitte Technology Fast50 se sice asi už překonat nepodaří, ale v prosinci jsme do sbírky přidali další ocenění: vítěz 1. Oryx Award za nejpozoruhodnější růst.

Náš zákaznický servis je nyní k dispozici v pracovní dny do 23:30.
2013 V roce 2013 o sobě Belsimpel dává vědět mimo jiné tím, že je prvním internetovým obchodem v Nizozemsku, který má skladem iPhone 5S.
2012 Belsimpel je prvním internetovým obchodem v telekomunikačním sektoru, který nabízí možnost bezplatného vrácení produktů do 31 dnů od nákupu. Mezitím má Belsimpel 50 zaměstnanců a vítá svého 100 000. unikátního zákazníka.

Belsimpel také získává četná ocenění. Vyhráváme ocenění Telecom Deloitte Technology Fast500 pro oblast EMEA, cenu Deloitte Technology Fast50 Award a cenu publika Sprout Challenger 50! V soutěži Technology Fast50 Award nám náš růst o 16 155 % za posledních pět let dává velký náskok před druhým na druhém místě s 3 509 %.
2011 Belsimpel se již podruhé stává internetovým obchodem roku v Nizozemsku. Obrat roste na 12 milionů a je vyřízeno více než 50 000 objednávek.
2010 Obrat roste na 5 milionů.
2009 Belsimpel je vyhlášen internetovým obchodem roku a rozšiřuje otevírací dobu zákaznického servisu; jsme první telekomunikační e-shop dostupný po telefonu od 9:00 do 22:00.
2008 První verze webu na doméně Belsimpel.nl je spuštěna online. Společnost MobielWerkt BV registruje webové stránky Belsimpel.nl a Metjelaptoponline.nl.
2007 Jsou přijati první zaměstnanci, poté se stává skutečností první kancelářská budova na náměstí Grote Markt v Groningenu (Nizozemsko).
2006 Groningenští studenti Jeroen Doorenbos (21) a Jeroen Elkhuizen (23) založili firmu DoorenbosElkhuizen VOF a přímo ze studentského bydlení spouštějí e-shop Metjelaptoponline.nl. Na Metjelaptoponline.nl jste mohli najít mobilní internet pro notebooky a tablety.

Kontaktní údaje

E-mail: kontaktní formulář
Telefon: (+420) 800 023 110

Údaje o společnosti

Poštovní adresa

Gomibo
Postbus 3023
9701 DA Groningen
Nizozemsko

Obchodní adresa

není zde možné vyzvedávat balíčky.

Gomibo
Waagstraat 1
9712 JX Groningen
Nizozemsko

Doplňující údaje o společnosti

Gomibo a Belsimpel jsou součástí společnosti MobielWerkt B.V.

Registrační číslo u Nizozemské obchodní komory (KVK): 02093714
Identifikační číslo DPH: CZ 685220409
Číslo bankovního účtu: ING Banka, 5726296 v Groningenu
IBAN: NL12INGB0005726296
BIC: INGBNL2A


Pro média

Veřejné vztahy
press@gomibo.com

Marketing
marketing@gomibo.com