Ceny

Pracujeme s denními cenami. To znamená, že ceny se mohou kdykoli změnit, nahoru i dolů. Vzhledem k rychlému obratu zásob můžeme kdykoli nabídnout nejlepší cenu. Platné jsou ceny, které jsou aktuálně na webu. Všechny ceny uváděné, pokud jste přihlášeni pomocí firemního účtu, jsou bez DPH.

Máte dotaz ohledně cen? Pak si přečtěte časté dotazy níže.


Časté dotazy

 • Zařízení, které jsem si koupil(a) včera, je dnes levnější. Jak je to možné?

  Pracujeme s denními cenami. Může se stát, že se denní ceny liší, například proto, že určitý typ zařízení má nyní nižší dostupnost. Takto vždy dostanete nejlepší cenu v danou chvíli.

 • Je třeba za produkty z webových stránek Gomibo platit daně?

  Všechny ceny jsou uvedeny bez daní a dalších poplatků nařízených vládou.

 • Co se stane s daní?

  Při objednávce jako firemní zákazník neplatíte DPH. Při zadávání objednávky vám nejprve DPH naúčtujeme. Po zadání objednávky vám manuálně vystavíme pro forma fakturu s 0% DPH. Můžete si ji vyžádat zasláním e-mailu s číslem objednávky na adresu business@gomibo.cz.

 • Můžu získat dodatečnou slevu na objednávku?

  U objednávek 10 a více stejných zařízení kontrolujeme, zda jsou možné další slevy. To platí i pro příslušenství, s výjimkou značky Mobilize: zde platí minimum 50 stejných produktů. Kromě toho se také budeme zabývat možností dodatečné slevy, pokud si objednáte 15 a více různých zařízení. Pošlete prosím e-mail na adresu business@gomibo.cz a vyžádejte si cenovou nabídku vybraných zařízení. Pro menší množství platí cena, která je viditelná pod účtem Gomibo Business.

 • Obdržel(a) jsem cenovou nabídku. Jak dlouho platí?

  Pracujeme s denními cenami. Proto prosím potvrďte cenovou nabídku co nejdříve v den obdržení, abyste mohli mít jistotu nabízené ceny. U velkých požadavků jsme závislí na aktuální dostupnosti. Pokud nebudeme moci cenu dorovnat, sdělíme vám to co nejdříve.

 • Vidím, že ceny pro firemní zákazníky jsou stejné jako ceny pro spotřebitele. Je to tak správně?

  Ne, to není správně. Když jste přihlášeni pod účtem Gomibo Business, ceny pro firemní zákazníky se na webových stránkách automaticky načítají bez DPH. Chcete-li porovnat obchodní a spotřebitelské ceny, použijte jiný prohlížeč nebo anonymní okno.

 • Je možné, že cena pro firemní zákazníky je vyšší než spotřebitelská?

  Přestože má většina produktů pro firemní zákazníky nižší cenu než pro soukromé, existují výjimky. Produkty dodávané v malém množství a/nebo s vysokou poptávkou mohou mít pro firemní zákazníky o něco vyšší cenu. Je tím zajištěno, že u těchto produktů není potřeba množstevní omezení a že zůstávají našim firemním zákazníkům snadno dostupné, a to i ve větším množství. Také u nedostatkových produktů jsou naše ceny stále velmi konkurenceschopné.