Nabídka produktů

Sortiment Gomibo zahrnuje více než 20 značek telefonů, známých i méně známých. S naší širokou nabídkou produktů najdete jako firemní zákazník u Gomibo vždy telefony, tablety a příslušenství, jaké hledáte. Stále nevíte, který telefon je pro vás nejlepší, nebo hledáte telefon s určitými specifikacemi? Pak využijte náš praktický porovnávač.

Máte dotaz týkající se naší nabídky produktů? Pak se podívejte na časté dotazy níže.


Časté dotazy

 • Jsou zařízení, která Gomibo dodává, určena pro Evropu?

  Ano, přístroje na skladě jsou určeny pro evropský trh.

 • Dodává společnost Gomibo zařízení s originálním zapečetěním?

  Ano, krabice zařízení všech námi dodávaných telefonů a tabletů jsou dodávány s originálním zapečetěním.

 • Mohu na iPhonech zakoupených na Gomibo používat program registrace zařízení (DEP)?

  Ano, je to možné na iPhonech i iPadech. Nainstalujeme Apple DEP na objednaná zařízení za konkurenceschopnou cenu. Díky tomu se nemusíte starat o implementaci softwaru pro správu na nový hardware. Software si spravujete sami a vše si nakonfigurujete podle svých představ. Chcete tuto službu využívat? Dejte nám prosím vědět před zadáním objednávky na adresu business@gomibo.cz. Apple DEP nemůžeme nainstalovat zpětně.

 • Mohu na zařízeních Samsung zakoupených v Gomibo používat službu Samsung Knox?

  Ano, je to možné, pokud zařízení nebo tablet službu Knox podporuje. Samsung Knox vám na přání nainstalujeme na objednaná zařízení za konkurenceschopnou cenu. Díky tomu se nemusíte starat o implementaci softwaru pro správu na nový hardware. Software si spravujete sami a vše si nakonfigurujete podle svých představ. Chcete tuto službu využívat? Dejte nám prosím vědět před zadáním objednávky na adresu business@gomibo.cz. Samsung Knox nemůžeme nainstalovat zpětně.

 • Co je to outletový model a jak si jej mohu objednat?

  Outletová zařízení, tablety nebo příslušenství lze objednat na našich webových stránkách. Přihlaste se pomocí svého firemního účtu a v přehledu produktů vyberte zobrazení seznamu, ve kterém se zobrazí naše (outletové) zásoby.

  Outletové modely již byly objednány a vráceny. Tyto produkty již nelze prodávat jako nové, a proto je nabízíme za extra konkurenceschopnou cenu. Outletové modely vždy fungují jako nové produkty, ale nesou větší či menší stopy používání. Ty mohou mít také podobu poškozeného obalu nebo chybějícího příslušenství. Je proto možné, že zařízení bude dodáno bez sluchátek. Vždy však dostanete nabíječku. Ne vždy se však jedná o originální nabíječku, může jít i o náhradní model. Na outletové modely pro firemní zákazníky neposkytujeme záruku výrobce.

 • Mám jako firemní zákazník nárok na speciální nabídky na zařízení?

  Podmínky speciální nabídky od společnosti Gomibo, výrobců nebo poskytovatelů naleznete na stránce zařízení na našem webu. Obecně platí, že firemní zákazníci jsou ze speciálních nabídek vyloučeni.

 • Můžu si přes podnikatelský účet objednat příslušenství?

  Ano, můžete. Na stránce příslušenství najdete pouzdra, ochranu obrazovky, sluchátka, chytré hodinky a mnoho dalšího.