Outletové produkty

Úvod

Na Gomibo najdete širokou nabídku outletových produktů, jako jsou např. outletové produkty, outletové chytré hodinky, a outletová sluchátka do uší. Jedná se o produkty, které byly vráceny nebo vyměněny například proto, že si zákazník nakonec přál jinou barvu. Prověřili jsme stav outletového modelu, abyste přesně věděli, co můžete očekávat.

Co je to outletový produkt?

Outletový produkt je model, který si zákazník dříve objednal, ale pak byl vrácen. Vzhledem k tomu, že tento produkt již zákazník měl, nemůžeme tyto produkty dále prodávat jako nové. Proto jim dáváme druhou šanci jako outletovému produktu.

Protože ne všechny produkty se vracejí ve stejném stavu, rozdělili jsme outletové produkty do čtyř různých kategorií. Díky tomu přesně víte, co můžete očekávat, když si vyberete outletový produkt. Kategorie jsou rozděleny následovně:

 • Jako nové
  Outletové produkty z kategorie "Jako nové", jak už název napovídá, vypadají jako zbrusu nové. To znamená, že tyto produkty se mohou považovat za nové, avšak jejich cena byla snížena. Důvodem může být například to, že zákazník objednávku stornoval, ale balení nebo příslušenství již není v bezvadném stavu nebo chybí.
 • Velmi dobré
  Outletové produkty, které jsou zařazeny do kategorie "Velmi dobré", mají drobné známky používání. Může se jednat například o menší škrábance na displeji nebo krytu, kterých si pouhým okem sotva všimnete. Jedná se o známky používání, které jsou při používání produktu běžné. Tyto produkty samozřejmě fungují jako nové.
 • Dobré
  Outletové produkty, které jsou zařazeny do kategorie "Dobré", mají na displeji a/nebo krytu mírné známky používání. Tyto známky používání, jako jsou škrábance nebo promáčkliny, jsou viditelné pouhým okem, ale nemají vliv na fungování výrobku. Jinými slovy, produkt funguje jako nový.
 • Použité
  U outletových produktů z kategorie "Použité" je zřejmé, že produkt byl již dříve použit. Výrobek jinak funguje zcela v pořádku, ale nese výrazné známky používání. Z tohoto důvodu jsou produkty z této kategorie často silně cenově zvýhodněny oproti novým produktům.

Čím více je produkt používán, tím nižší je jeho cena. Netrápí vás známky používání, například proto, že víte, že si je na vlastním produktu rychle uděláte sami? Pak může být velmi dobrým nápadem koupit si outletový výrobek namísto nového!

Výhody outletového produktu

Koupě outletového produktu má řadu výhod. První z nich je, že outletové produkty jsou samozřejmě levnější než zcela nové zboží. Za druhé, nákupem outletového produktu zajistíte, že daný model dostane druhou šanci. Děláte tedy také něco udržitelného!

Cenový rozdíl

Nákupem outletového produktu často ušetříte spoustu peněz, aniž byste museli šetřit na kvalitě. Outletové produkty fungují úplně stejně jako zcela nové zboží. Jediným rozdílem je, že na vnější straně mohou být patrné určité známky používání, v závislosti na typu outletového výrobku, který si vyberete.

Udržitelnost

Výběrem outletového produktu se rozhodujete pro udržitelný rozvoj. Koneckonců outletové produkty se již nemohou prodávat jako nové výrobky. Nákupem outletového produktu zajistíte, že výrobek dostane ještě druhou šanci. A to je dobré pro životní prostředí, protože se nemusí vyrábět žádný nový produkt!

Stejná záruka, na jakou jste zvyklí u společnosti Gomibo

Stejně jako na všechny ostatní produkty se můžete i na outletové produkty Gomibo spolehnout na dvouletou záruku. Tyto 2 roky začínají běžet v okamžiku doručení produktu.

Nejčastěji kladené otázky

Máte ještě nějaké dotazy ohledně outletových produktů? Je pravděpodobné, že vaši odpověď naleznete níže!

 • Mohu si zakoupit outletové zařízení v kombinaci se smlouvou?
 • Co když si to rozmyslím?
 • Dodávají se outletová zařízení s příslušenstvím, jako je nabíječka, nebo bez něj?
 • Mohu se svým outletovým produktem získat nabídku?
 • Liší se podmínky pro outletové produkty, pokud objednávám z Business portálu?