Repasované

Úvod

Na Gomibo nabízíme také repasované iPhony. Tyto telefony byly již dříve používány, ale poté prošly důkladnou kontrolou kvality a v případě potřeby byly opraveny. Na této stránce se dozvíte, co znamená repasovaný, jaké jsou jeho výhody a na co si dát pozor!


Co znamená repasovaný telefon?

Repasovaný iPhone byl již dříve používán a poté vyčištěn, obnoven a repasován. Tato zařízení však mohou mít drobné známky používání, například drobné škrábance na krytu nebo displeji. Baterie může mít také trochu sníženou kapacitu, ale kapacita baterie je vždy alespoň 85 % ve srovnání s novou baterií. Při používání mobilních zařízení je normální, že se kapacita baterie snižuje, čím déle zařízení používáte. Před prodejem těchto iPhonů se ujistíme, že jsou opět ve špičkovém stavu. K tomu se používají pouze díly Made For iPhone. Tyto iPhony jsou navíc testovány na více než 50 různých úrovních. Celkově: vnitřek přístrojů je 100% funkční a na vnějším povrchu se mohou vyskytovat drobné škrábance, díky kterým iPhony nevypadají jako zcela nové.

Repasovaná zařízení prodávaná společností Gomibo vždy spadají do kategorie "mírně použité". To znamená, že na nich mohou být patrná některá poškození způsobená uživatelem, ale nejsou na nich prasklé obrazovky ani žádné vady. Exteriér tedy již není zcela nový, ale zařízení bylo zkontrolováno, renovováno a vyčištěno.

Gomibo si vybírá Forzu

Keurmerk Techniek Nederland Repasované iPhony prodávané společností Gomibo jsou od společnosti Forza. Tyto iPhony mají certifikaci kvality Refurbished, kterou zavedlo obchodní sdružení Techniek Nederland. Tato oficiální certifikace kvality zaručuje, že zařízení byla zkontrolována ve více než 50 samostatných oblastech. To znamená, že použitá zařízení prošla důkladnou kontrolou kvality a v případě potřeby byla opravena. Při jakékoli opravě ve Forze se vždy používají díly 100% Made For iPhone. Na krytu může být ještě škrábanec nebo drobné poškození. Jedná se pouze o kosmetické vady, které nemají vliv na fungování zařízení. Na tyto repasované iPhony od společnosti Forza se vztahuje záruka 24 měsíců.


Výhody repasovaných zařízení

Koupě repasovaného iPhonu má řadu výhod. Tyto telefony jsou za konkurenceschopnou cenu, navíc máte dvouletou záruku a pomáháte životnímu prostředí. Koneckonců se pro vás nemusí vyrábět nový iPhone s novými surovinami.

Cenový rozdíl

Při koupi repasovaného iPhonu snadno ušetříte nemalé peníze. To však neznamená, že byste dělali ústupky na kvalitě. Přístroje totiž fungují tak, jak byste od iPhonu očekávali. Můžete si tedy užívat všech výhod mobilu Apple iPhone.

Záruka

Na všechny repasované telefony máte nárok na obvyklou dvouletou záruku. Před prodejem prošly přístroje rozsáhlou kontrolou kvality. Můžete si tak být jisti, že chytrý telefon bude správně fungovat. Vyskytne se na vašem telefonu během 2 let závada? Pak můžete využít standardní záruční postup. Záruka se vztahuje i na baterii!

Udržitelnost

Ročně se vyrobí téměř dvě miliardy mobilních telefonů. To vyžaduje těžbu vzácných surovin, která zase vytváří skleníkové plyny a nebezpečný odpad. Jistě tedy chápete, že výroba telefonu může mít na náš svět značný dopad!

Zakoupením repasovaného iPhonu také přispíváte k lepšímu životnímu prostředí: šetříte energii, materiál a náklady a také snižujete množství odpadu. Celkově vzato, s repasovaným zařízením také trochu pomáháte planetě.


Apple iPhony a repasované iPhony na Gomibo

Na našich webových stránkách najdete nové i repasované iPhony. Repasované iPhony nabízené společností Gomibo naleznete zde. Ať už hledáte jakýkoli iPhone, můžete si ho na Gomibo koupit se smlouvou nebo bez ní.


Často kladené otázky

Máte ještě otázky ohledně repasovaných iPhonů? Je pravděpodobné, že odpověď naleznete níže!

  • Co znamená repasovaný?

  • V jakém stavu mohu produkt očekávat?

  • Jsou v repasovaném iPhonu originální díly Applu?

  • Co je součástí balení?

  • Je na repasovaný iPhone poskytována záruka?

  • Na co se vztahuje záruka